Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Chillin' like a villain ..
Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list EmptyНед Сеп 17, 2017 2:07 am by - cursed

» Запазване на Лик
Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list EmptyСъб Сеп 16, 2017 9:29 pm by Noah.

» I've known parabatai so close they were almost the same person; do you know what happens, when one of them dies, to the one that's left-
Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list EmptyСъб Сеп 16, 2017 6:59 pm by Noah.

» Търси се компания за GIF RP
Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list EmptyЧет Сеп 14, 2017 1:01 pm by -dahlia

» Sed-lex-Dura-lex || SPAM ||
Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list EmptyСря Сеп 13, 2017 7:22 pm by Killian.

» For over a century, i have lived in secret, until now... || Miss. Death ♥ & Isabelle
Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list EmptyСря Сеп 06, 2017 5:25 am by Isabelle.

»  Какво слушате в момента?
Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list EmptyВто Сеп 05, 2017 11:55 pm by Isabelle.

»  Аватара или подписа на предишния?
Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list EmptyВто Сеп 05, 2017 11:49 pm by Isabelle.

» Да броим до 1000
Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list EmptyВто Сеп 05, 2017 11:49 pm by Isabelle.

Top posting users this month
No user


Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list

2 posters

Go down

Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list Empty Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list

Писане by Diamante. Вто Сеп 05, 2017 6:53 pm

1. True friends stab you in the front.
Някое същество, което също е било открито от бабата, спасила живота на Диаманте. Цялата тази история може да свърши с предателство, дори имам някаква идея, подробности на ЛС.

2. All the love around you is dying.
Любовен интерес, който ще се откаже от Диаманте, когато научи за мрачното му минало. Полът няма значение!

3. You make me feel like I'll be okay.
Някое същество, което винаги да пази гърба на Диаманте и да му е като роден брат/сестра.


4. You hate everything about me.
Враг или просто същество, което по странна причина да мрази Диаманте и да опитва да настрои всички срещу него, използвайки миналото му. Вероятно съществото ще знае историята за "Ейдриън".

5. I'm the shoulder you cry on.
Същество, което вечно занимава Диаманте с драмите си, а той деликатно се чуди как да го/я убие.

6. Now I'm gonna give you what you need.
За каквото друго пожелаете героя ми. Приемат се всякакви оферти.

7. Just come out and play.
Другарче за РП/ГИФ РП, за предпочитане за нещо интересно.

8. Single but we're lovers.
FWB. Полът не е от значение!


Последната промяна е направена от Diamante. на Вто Сеп 05, 2017 7:13 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Diamante.
Diamante.

Брой мнения : 10
Join date : 03.09.2017

http://facing-the-future.forumotion.eu/

Върнете се в началото Go down

Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list Empty Re: Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list

Писане by Miss. Death ♥ Вто Сеп 05, 2017 6:57 pm

Diamante. написа:1. True friends stab you in the front.
Някое същество, което също е било открито от бабата, спасила живота на Диаманте. Цялата тази история може да свърши с предателство, дори имам някаква идея, подробности на ЛС.

2. All the love around you is dying.
Любовен интерес, който ще се откаже от Диаманте, когато научи за мрачното му минало. Полът няма значение!

3. You make me feel like I'll be okay.
Някое същество, което винаги да пази гърба на Диаманте и да му е като роден брат/сестра.


4. You hate everything about me.
Враг или просто същество, което по странна причина да мрази Диаманте и да опитва да настрои всички срещу него, използвайки миналото му. Вероятно съществото ще знае историята за "Ейдриън".

5. I'm the shoulder you cry on.
Същество, което вечно занимава Диаманте с драмите си, а той деликатно се чуди как да го/я убие.

6. Now I'm gonna give you what you need.
За каквото друго пожелаете героя ми. Приемат се всякакви оферти.

7. Just come out and play.
Другарче за РП/ГИФ РП, за предпочитане за нещо интересно.
?
Miss. Death ♥
Miss. Death ♥

Брой мнения : 62
Join date : 03.09.2017

Върнете се в началото Go down

Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list Empty Re: Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list

Писане by Diamante. Вто Сеп 05, 2017 7:10 pm

Miss. Death ♥️ написа:
Diamante. написа:1. True friends stab you in the front.
Някое същество, което също е било открито от бабата, спасила живота на Диаманте. Цялата тази история може да свърши с предателство, дори имам някаква идея, подробности на ЛС.

2. All the love around you is dying.
Любовен интерес, който ще се откаже от Диаманте, когато научи за мрачното му минало. Полът няма значение!

3. You make me feel like I'll be okay.
Някое същество, което винаги да пази гърба на Диаманте и да му е като роден брат/сестра.


4. You hate everything about me.
Враг или просто същество, което по странна причина да мрази Диаманте и да опитва да настрои всички срещу него, използвайки миналото му. Вероятно съществото ще знае историята за "Ейдриън".

5. I'm the shoulder you cry on.
Същество, което вечно занимава Диаманте с драмите си, а той деликатно се чуди как да го/я убие.

6. Now I'm gonna give you what you need.
За каквото друго пожелаете героя ми. Приемат се всякакви оферти.

7. Just come out and play.
Другарче за РП/ГИФ РП, за предпочитане за нещо интересно.
?
Взимам те I love you I love you
Diamante.
Diamante.

Брой мнения : 10
Join date : 03.09.2017

http://facing-the-future.forumotion.eu/

Върнете се в началото Go down

Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list Empty Re: Don't leave me here, I need you around ; Diamante's searching list

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите