Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Chillin' like a villain ..
We split blood in the sun - Katalina Baltimore EmptyНед Сеп 17, 2017 2:07 am by - cursed

» Запазване на Лик
We split blood in the sun - Katalina Baltimore EmptyСъб Сеп 16, 2017 9:29 pm by Noah.

» I've known parabatai so close they were almost the same person; do you know what happens, when one of them dies, to the one that's left-
We split blood in the sun - Katalina Baltimore EmptyСъб Сеп 16, 2017 6:59 pm by Noah.

» Търси се компания за GIF RP
We split blood in the sun - Katalina Baltimore EmptyЧет Сеп 14, 2017 1:01 pm by -dahlia

» Sed-lex-Dura-lex || SPAM ||
We split blood in the sun - Katalina Baltimore EmptyСря Сеп 13, 2017 7:22 pm by Killian.

» For over a century, i have lived in secret, until now... || Miss. Death ♥ & Isabelle
We split blood in the sun - Katalina Baltimore EmptyСря Сеп 06, 2017 5:25 am by Isabelle.

»  Какво слушате в момента?
We split blood in the sun - Katalina Baltimore EmptyВто Сеп 05, 2017 11:55 pm by Isabelle.

»  Аватара или подписа на предишния?
We split blood in the sun - Katalina Baltimore EmptyВто Сеп 05, 2017 11:49 pm by Isabelle.

» Да броим до 1000
We split blood in the sun - Katalina Baltimore EmptyВто Сеп 05, 2017 11:49 pm by Isabelle.

Top posting users this month
No user


We split blood in the sun - Katalina Baltimore

2 posters

Go down

We split blood in the sun - Katalina Baltimore Empty We split blood in the sun - Katalina Baltimore

Писане by Miss. Death ♥ Нед Сеп 03, 2017 2:53 am

but this is getting
good now


Коя съм аз?
Най-сладкият, ви сън. Но и най-големият ви кошмар. Аз може да съм, сервитьорката от бара или пък красивата дама, която стоеше на съседната маса в ресторанта. Аз се сливам с тълпата, но също така и изпъквам. Сливам се с тълпата, за да мога да се скрия от враговете ми. - от нефилимите, вампирите, ловците, от Валънтайн. Всеки иска нещо от мен, но когато дойде време за разплатата всички се обръщат срещу мен с оръжия,  обиди и какво ли още не. Толкова е досадно. В такива времена, ужасно много ми липсва моят дом. Далеч от всичките ми врагове при семейството ми. Но и в градът, не е толкова лошо - като изключим враговете, безвкусната музика, студените нощи и скучните хора. - Ама то май не остана нищо хубаво нали? Не е така. Алкохолът е хубав. Винаги, ми харесва усещането, когато алкохолът изгаря гърлото ми, блаженият алкохолен делириум. Блаженство. Все едно съм в Рая. Аз съм дама, която харесва изисканите и хубави неща. Скъпите неща. А те струват пари. Ужасно е, трябва да прекарвам времето си тук работейки. Да слугувам на хората? Срам и позор, никога не се е случвало. Не мога да отрека, че това си има и хубава страна. - Близо съм, до хората, което значи, че по-лесно се храня от тях и от емоциите им. Емоциите им, какво хубаво нещо. Истината е, че не ме интересуват всичките а само една. Завистта им. Тази сладка и апетитна завист, която разяжда душите им отвътре. Всички те я изпитват, дори и да не искат да си го признаят, дори и да лъжат, че не завиждат. Те не могат да го скрият от мен. Никой, не може да скрие Завистта и Ревността си от мен.
Сигурно се питате защо ли?
Много просто. Аз съм демон. Не, какъв да е демон. - А Смъртен грях.
Аз съм Завистта.


Face Claim: Candice Swanepoel
Miss. Death ♥
Miss. Death ♥

Брой мнения : 62
Join date : 03.09.2017

Върнете се в началото Go down

We split blood in the sun - Katalina Baltimore Empty Re: We split blood in the sun - Katalina Baltimore

Писане by -c.fairchild Нед Сеп 03, 2017 2:55 am

добре дошла Smile
-c.fairchild
-c.fairchild
Fairchild Family
Fairchild Family

Брой мнения : 78
Join date : 29.08.2017

http://lost-in-the-shadows.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите